Skip to main content
Donate
Join
Login
Foundation
Find A Club
Safe Sport
Help
Shop
Search
Search
Team USA
Race for Team USA
Meet Team USA
Support Team USA
Team USA
Row to Paris
Competitions
National Championships
Regional Championships
Team USA Competitions
Discover
'25 Scholastic Honor Roll
Safeguarding
Report an Incident
Safe Sport: An Abuse Prevention Program
About Safeguarding
USRowing
Discover
Learn About Rowing
Learn & Grow
Membership
Find an Event
Find a Club
News
Resources
Discover
'25 Scholastic Honor Roll
Community
Athletes
Clubs
Coaches
Referees
Family & Fans
About
About USRowing
Governance
Foundation
United We Row
Media Room
Contact Us
Search
Search
common.close
USRowing
Search
Search
common.close
USRowing
Team USA
Race for Team USA
Meet Team USA
Support Team USA
Team USA
Row to Paris
Competitions
National Championships
Regional Championships
Team USA Competitions
Discover
'25 Scholastic Honor Roll
Safeguarding
Report an Incident
Safe Sport: An Abuse Prevention Program
About Safeguarding
Discover
Learn About Rowing
Learn & Grow
Membership
Find an Event
Find a Club
News
Resources
Discover
'25 Scholastic Honor Roll
Community
Athletes
Clubs
Coaches
Referees
Family & Fans
About
About USRowing
Governance
Foundation
United We Row
Media Room
Contact Us
Donate
Join
Login
Foundation
Find A Club
Safe Sport
Help
Shop
Meet Team USA
Olympic
Paralympic
Under 23
Under 19
Beach Sprints
Pan Am Games
Qualification
Under 23
Olympic
Paralympic
Under 23
Under 19
Beach Sprints
Pan Am Games
Qualification
Search by keyword:
Go
Year
All
2023
2022
2021
Boat Class
All
Single Sculls (1x)
Double Sculls (2x)
Pair (2-)
Quadruple Sculls (4x)
Four (4-)
Coxed Four (4+)
Eight (8+)
Alternate
Crew Gender
All
Mixed Event
Men's
Women's
Loading
pagination.back_button
pagination.page_number_input
common.go
pagination.forward_button
776 BC
Acorn
Broadridge
Concept2
Filippi
Hudson
National Rowing Foundation
NCSA
Previous
Next
CrewLAB
Equinix
Gutzy
NK
Overnght
Prosek
RegattaCentral
Strokeside Designs
THORNE
TrainingPeaks
Visit Sarasota
WTW
Previous
Next
Results:
71
Athletes
Filters
Alexander Abuhoff
Men's Eight (8+)
Northeastern University
Boston, Mass.
Elsa Andrews
Lightweight Women's Pair (2-)
Harvard University
Cambridge, Mass.
Nicholas Aronow
Lightweight Men's Single Sculls (1x)
Princeton University, 2025
Bayville, N.Y.
Ella Barry
Women's Single Sculls (1x)
Princeton University, 2025
Oyster Bay, N.Y.
Isabella Battistoni
Women's Eight (8+)
Stanford University, 2024
Stanford, Calif.
Isabella Begley
Lightweight Women's Single Sculls (1x)
University of Virginia, Media Studies, 2023
Charlottesville, Va.
Lauren Benedict
Women's Quadruple Sculls (4x)
University of Virginia, 2024
Oklahoma City, Okla.
Floyd Benedikter
Men's Pair (2-)
Princeton University
Princeton, N.J.
Caroline Burchette
Lightweight Women's Quadruple Sculls (4x)
Boston University, 2026
Conshohocken, Pa.
Sophia Calabrese
Women's Quadruple Sculls (4x)
University of Texas, 2023
Oklahoma City, Okla.
Adam Campain
Men's Eight (8+)
Cornell University, 2023
Ithaca, N.Y.
Elena Collier-Hezel
Women's Coxed Four (4+)
University of Michigan, University of Washington
Charlottesville, Va.
Susan Cook
Women's Double Sculls (2x)
Boston University
Boston, Mass.
Azja Czajkowski
Women's Eight (8+)
Stanford University, 2023
Stanford, Calif.
Matthew Davis
Men's Quadruple Sculls (4x)
University of Pennsylvania, 2025
Conshohocken, Pa.
William Dempsey
Men's Coxed Four (4+)
Northeastern University, 2024
Boston, Mass.
pagination.back_button
pagination.page_number_input
of
5
common.go
pagination.forward_button